Допуск кандидатів для підтвердження кваліфікації • Моршкола

Допуск кандидатів для підтвердження кваліфікації

1. Підтвердження кваліфікації кандидата з метою отримання Посвідчення проводиться КК, створюється органом видачі за місцезнаходженням органу видачі або його територіальних органів.

2. Підтвердження кваліфікації кандидата здійснюється за його письмовою заявою.

Заява та додані до нього документи оформляються в паперовому або електронному вигляді.

До заяви додаються такі документи:

  • копія документа, що підтверджує успішне проходження теоретичної та практичної підготовки в НТЗ (по пред’явленню оригіналу);
  • два кольорових фото розміром 3 х 4 см на матовому папері;
  • копія чинного документа про придатність для керування транспортним засобом за станом здоров’я (за пред’явленням оригіналу);
  • особова картка судноводія ММС;
  • копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (по пред’явленню оригіналу);
    згоду на обробку персональних даних.

3. Кандидати, що НЕ надали документи, з пункту 2, до підтвердження кваліфікації НЕ допускаються.

4. Кандидати, які мають документи, що підтверджують кваліфікацію судноводія, судноводія-механіка або капітана морських, річкових або військових судів, можуть отримати посвідчення на право керування моторним судном за результатами успішного підтвердження кваліфікації в КК без додаткового навчання. При цьому замість копії документа, що підтверджує успішне проходження теоретичної та практичної підготовки в НТЗ, кандидат подає копію документа, що підтверджує кваліфікацію судноводія, судноводія-механіка або капітана морських, річкових або військових судів.

5. Особова картка судноводія малого / маломірного судна оформляється НТЗ (заповнюються пункти 1-8, записи завіряються підписом керівника НТЗ і печаткою НТЗ) і видається кандидату після закінчення навчання. При подачі документів для підтвердження кваліфікації особова картка реєструється секретарем КК і повинна бути пред’явлена ​​її власником під час підтвердження кваліфікації.

6. Пункти 9-11 особової картки заповнюються секретарем КК. Після успішного підтвердження кваліфікації особова картка залишається в особовій справі кандидата.

Кандидати, які мають документи, що підтверджують кваліфікацію судноводія, судноводія-механіка або капітана морських, річкових або військових судів, власноруч вносять дані до особової картки відповідно до цих документів, копії яких додаються до особової картки (за пред’явленням оригіналу). При цьому записи в особовій картці завіряються підписом кандидата.

У разі сумнівів орган видачі може здійснити перевірку в силу цих документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.