Відгуки про Морську школу в Києві • Моршкола

Відгуки про Моршколу

Відгуки про Київську морську школу

Загальна оцінка

5 з 5 зірок (на основі 13 відгуків)

Рекомендую

11.06.2021

Пройшла навчання місяць тому, думала що там нема що вчити і все просто. Але ж ні, дуже багато матеріалу і якщо не вчити то шансів сдати с першого разу мало. Дякую за гарну підготовку і добре викладання матеріалу. Права отримала на гідроцикл.

Олена

права на гидроцикл

07.05.2021

Получила большое удовольствие от обучения в моршколе. отличная школа, преподаватели просто супер. Было очень интересно и познавательно. Искренне рекомендую!

Алена

Посвідчення з управління маломірним судном

05.05.2021

Навчання на отримання посвідчення з управління маломірним судном проходило через зум. Для складання іспиту треба освоїти дуже великий обсяг матеріалу, набагато більше, ніж на керування автомобілем. Ынформацыю надавали чітко, зрозуміло, без “води”. Звичайно сподіватися тільки на викладача не варто. Вчив матеріал сам мало не щодня. Але здав без єдиної помилки. Ще школа організовує медкомісію, подачу документів і організовану здачу іспитів, що дуже економить час. Всім задоволений, дякую!

Володимир

Обучение в морской школе

05.05.2021

Морская школа на Позняках. Замечательная школа! Прекрасные, отзывчивые учителя! Профессионалы своего дела! Обучение проходило интересно, узнала много нового, хотя на практике давно управляла гидроциклом, но нужны права, которые кстати, я получила самостоятельно, без блата после обучения в моршколе. Теорию сдать было несложно. Рекомендую.

Карина

Права на лодку

05.05.2021

Мені все вдалося, отримав права на лодку! Іспит в по теорії і практичний на моторі здав з 1 разу. Навчання пройшло швидко, я й не помітив як пролетів місяць, за що величезне спасибі моршколі